|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongОчищення пароюstrongbr Завдяки надгладкій структурі емальованого покриття догляд здійснюється швидко, просто і ефективно. Досить налити 0,5 л води на деко, поставити його в духовку, встановити температуру на 50 degC, звичайний режим, і час на 30 хвилин, або налити води й активувати на дисплеї функцію laquoCleanraquo (Очищення). Після того, як пара наситить і розмякшить забруднені місця на стінках духової шафи, їх можна витерти вологою ганчіркою або губкою, і поверхня стане блискучою і чистою.ppstrongCoolDoor3strongbr Завдяки тепловідбивному склу з внутрішньої сторони дверцят, а також їх потрійному склінню, ми домоглися значного зниження температури їх зовнішньої поверхні. Передня частина духової шафи залишається холодною і отже безпечнішою.ppstrongКлапан безпекиstrongbr Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.ppstrongШвидкий розігрів (4 хв)strongbr Ви можете використовувати цю функцію для досягнення потрібної температури за найкоротший час. Духова шафа нагрівається до температури 150 degC за 4 хвилини, що на 20 швидше стандартного часу нагріву. Тепер ви можете зосередитися на приготуванні їжі замість того, щоб чекати, коли духова шафа нагріється до потрібної температури. Розігрівання їжі тепер стало так само швидшим і простішим.ppstrongМіцні чавунні решіткиstrongbr Чавунні решітки довговічніші та міцніші і їх дуже легко утримувати в чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.ppstrongПоворотна ручка автоматичного запалюванняstrongbr Поворотна ручка запалювання дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.ppstrongВисувний ящик для посуду на роликових напрямнихstrongbr Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.ppstrongA Клас енергоспоживанняstrongbr Hansa піклується про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.nbspp
Плита газова HANSA FCMMS59363
В наявності
Артикул: 56734
19 649 грн
Характеристики
| Артикул | FCMMS59363 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип плити | Газова |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Верхній нижній нагрів |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Газовий |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | Термостат Strix |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 33.2 кг |
Новий відгук або коментар