|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКомбінована плита bARDESTO FSCF5060 bна 4 газові конфорки поєднує функціональність і мінімалістський зовнішній вигляд. Кришку виготовлено зі скла. Додатково в комплекті наявні форсунки для скрапленого газу LPG. Клас захисту I. Решітка матова емальована. Запалювання автоматичне, в ручці. Передбачено газконтроль. Обєм духової шафи з підсвічуванням 52 л. Клас енергоефективності камери духової шафи А. Має містке висувне відділення для зберігання сковорідок і форм для запікання. Розмір (в ш г) 85 50 60 см. Вага 34 кг. Плита ARDESTO FSCF5060MW розумна інвестиція, адже прослужить багато років і окупиться не один раз.brp
Плита комбінована ARDESTO FSC-F5060MW
В наявності
Артикул: FSC-F5060MW
11 499 грн
Характеристики
| Артикул | FSCF5060MW |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип плити | Комбінована |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Запікання |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Підсвічування | Так |
| Особливості | клас захисту I |
| Особливості духової шафи | освітлення галогенне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар