|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pДизайн комбінованої плити bARDESTO FSCF5060b класичний. Металевий корпус доповнюють зручні ручки з автозапалюванням. У плити чотири конфорки, вкриті чавунною решіткою та скляною кришкою. Додатково в комплекті є форсунки для скрапленого газу LPG. Клас захисту I. Наявна система газконтролю. Духова шафа з підсвічуванням обємом 52 л. Cool Door знімне внутрішнє скло (2 шт.). Функція конвекції правильна циркуляція повітря. Наявна функція гриль. У комплекті постачання решітка та два дека звичайне та глибоке. Відділення для сковорідок і форм для випікання висувне та містке. Розмір (в ш г) 85 50 60 см. Вага 34 кг. У плиті ARDESTO FSCF5060PB в тандемі працюють газова варильна поверхня та електрична духовка, розкриваючи свої найкращі якості.p
Плита комбінована ARDESTO FSC-F5060PB
В наявності
Артикул: FSC-F5060PB
13 999 грн
Характеристики
| Артикул | FSCF5060PB |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Гриль |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар