|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Комбінована плита ARDESTO FSC-F6060CW змішаного типу: три газові конфорки + одна електрична. Запалювання автоматичне, в ручці. Додатково в комплекті форсунки для скрапленого газу LPG. Корпус білого кольору з емальованою решіткою та скляною кришкою. Клас захисту I. Модель має містку духовку з підсвічуванням, розрахованою на 64 л. Електрична духовка економічного класу споживання А. Механічний таймер. Cool Door – знімне внутрішнє скло (2 шт.). Передбачено функцію газ-контроль. Містке висувне відділення для зберігання. Розмір (в × ш × г) 85 × 60 × 60 см. Вага 41 кг.
Плита комбінована ARDESTO FSC-F6060CW
В наявності
Артикул: FSC-F6060CW
13 499 грн
Характеристики
| Артикул | FSC-F6060CW |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип плити | Комбінована |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Комбіновані конфорки |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Підсвічування | Так |
| Особливості | клас захисту: I |
| Особливості духової шафи | внутрішнє знімне скло |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 41 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар