|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита комбінована ARDESTO FSC-F6060PS
В наявності
Артикул: FSC-F6060PS
16 399 грн
Характеристики
| Артикул | FSCF6060PS |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип плити | Комбінована |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Гриль |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Гриль | є 2000 Вт |
| Особливості | клас захисту I |
| Особливості духової шафи | освітлення галогенне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 40 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар