|
12 079 грн
|
|
12 079 грн
|
платежі
по 6 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 079 грн
|
|
12 079 грн
|
платежі
по 6 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PWE 6102 BF |
|---|---|
| Бренд | Liberty |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 5 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | окрема кнопка |
| Підсвічування | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | Конвекція |
| Особливості духової шафи | швидке попереднє нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 10 місяців |