|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BDFN26522XQ |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 15 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 6 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | легкий догляд 60c |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Тримач для столових приборів, третій кошик |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Відкладений старт (до 24 год) |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | А |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 60 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 50 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.587.5 x 60 x 55 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |