|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Посудомийна машина Beko BDIS38040A
В наявності
Артикул: BDIS38040A
15 555 грн
Характеристики
| Артикул | BDIS38040A |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 10 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 6 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | легкий догляд 60c |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ |
| Оснащення | Тримач для столових приборів, третій кошик |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | турборежим |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 55 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 35.2 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 45 59 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар