|
11 325 грн
|
|
11 325 грн
|
платежі
по 5 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 325 грн
|
|
11 325 грн
|
платежі
по 5 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ESF2400OK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 6 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 4 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | Стандартна 90 хвПрограма АВТОЕКО (4 години)СамоочищенняШвидка 30 хвилинПопереднє ополіскування |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Сушка для посуду з піддоном |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 44 |
| Глибина, см. | 50 |
| Ширина, см. | 55 |
| Вага | 25 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 8288 60 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |