|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrong3 до 1strongbr За допомогою функції quot3 в 1quot посудомийна машина автоматично визначає, який вид миючого засобу використовується звичайний набір або таблетка quot3 в 1quot, і пристосовує до нього миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного миючого засобу.nbspp
Посудомийна машина GORENJЕ 740036
В наявності
Артикул: 740036
16 999 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 16 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 5 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | інтенсивна 70 c140 хв |
| Рівень шуму, дБ | 38 дБ |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | самоочисний фільтр, 3 кошика |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | А |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 56 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 35 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 60 х 55.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар