|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Офіційній товар
Опис
bІНДЕКС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ A bpКожне пяте миття безкоштовно Близько 90 побутової техніки Hansa мають клас енергоспоживання A . Це означає, що ви економите 21 електроенергії в порівнянні з посудомийною машиною класу А.pbФУНКЦІЯ ПОЛОВИННЕ ЗАВАНТАЖЕННЯbpВам не потрібно більше чекати, поки посудомийна машина буде заповнена, щоб запустити цикл. Досить заповнити один кошик або два на половину. Всі розбризкувачі працюватимуть по черзі (послідовний режим). Цикл забезпечить економію часу і грошей.pbВІДСТРОЧКА СТАРТУ 369 ГОД.bpВиберіть потрібний момент. За допомогою даної функції можна запрограмувати посудомийну машину почати роботу в найбільш зручний для Вас час.pbСИСТЕМА СУШІННЯ ГАРЯЧИМ ПОВІТРЯМ HOTAIRbpДратує лише думка про те, що треба десь розкладати посуд для просушування після того, як дістали його з посудомийної машини Тепер усе інакше Система HotAir висушує посуд у посудомийній машині шляхом випаровування води та конденсації. Після останнього полоскання при високій температурі гаряча вода випаровується з посуду. Внутрішня поверхня посудомийної машини та повітря всередині гарячі, а посуд залишається сухим. Чисто, сухо, зручно.pbСКЛАДАНІ ЕЛЕМЕНТИ НИЖНЬОГО КОШИКАbpМожливість регулювати складані елементи в кошиках значить, що їх можна відрегулювати під тарілки, сковорідки і навіть дека. Тепер можна легко мити будьяку сковороду або інший великий посуд.pbЗВУКОВИЙ СИГНАЛbpЗвуковий сигнал сповіщає про завершення програми.pbМОТОР ДВИГУН ДВОШВИДКІСНИЙbpВи миєте різний посуд протягом одного циклу. І все ж тонкі склянки вимагають інших умов на відміну від масивних горщиків ... Тому безщітковий двигун у посудомийній машині Hansa забезпечує різні рівні тиску води тонкий посуд у верхній частині залишається в безпеці, а в нижній відбувається інтенсивне промивання забруднень. Посудомийна машина працює тихіше і споживає менше енергії, а двигун має більшу потужність.pbЕЛЕКТРОННИЙ ІНДИКАТОР ОПОЛІСКУВАЧАbpДля дбайливого поводження з вашим посудом і кращої ефективності миття, сіль розподіляється автоматично, в залежності від жорсткості води. Якщо солі недостатньо електронні сенсорні датчики відразу ж це виявлять.pbЕЛЕКТРОННИЙ ІНДИКАТОР НАЯВНОСТІ СОЛІbpМи піклуємося про ваші кухонні і столові прилади так само, як і про ефективність, ми гарантуємо, що наші посудомийні машини розподіляють сіль автоматично в залежності від жорсткості води. Якщо солі занадто мало електронні сенсорні датчики відразу ж це виявлять.ppp
Посудомийна машина Hansa ZIM634.1B
В наявності
Артикул: ZIM634.1B
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | ZIM634.1B |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 12 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 5 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | експреспрограма |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | кошик для посуду |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | конденсаційна сушка |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 55 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 30 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 8287 х 60 х 58 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Польща |
Новий відгук або коментар