|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DSCFE1B10SRU |
|---|---|
| Бренд | Indesit |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 10 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 3 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | інтенсивна 70 c140 хв |
| Рівень шуму, дБ | 51 Дб |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | 3 температурних режимах, щоденне миття, експрес миття |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 59 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 39,5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 8290 45 56см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Туреччина |