|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Повногабаритна посудомийна машина bWhirlpool WIO3C33E6.5 bінтегрована, із завантаженням 14 комплектів. Клас енергоспоживання A . Передова технологія 6TH SENSE ефективно справляється із найскладнішими забрудненнями. Датчики програми 6th Sense підберуть для миття посуду температуру, час і потужність, щоб ви завжди могли насолоджуватися чистим та блискучим посудом. З посудомийною машиною Whirlpool WIO3C33E6.5 Вам більше не доведеться чекати, поки посудомийна машина заповниться брудним посудом. Завдяки функції Multizone ви можете помити навіть кілька тарілок в будьякий час. Завдяки системі NaturalDry, яка автоматично відкриває дверцята по завершенні програми, відбувається ще краща і більш натуральна сушка.br
Посудомийна машина Whirlpool WIO3C33E6.5
В наявності
Артикул: WIO3C33E6.5
16 999 грн
Характеристики
| Артикул | WIO3C33E6.5 |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 14 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 4 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | тиха 50 C |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ |
| Оснащення | Тримач для столових приборів, Регульована верхня корзина |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Регульована по висоті верхня корзина |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 56 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 25 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 60 56см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар