|
829 грн
|
|
829 грн
|
платежі
по 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
829 грн
|
|
829 грн
|
платежі
по 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ARIETE |
|---|---|
| Артикул | 6235 |
| Швидкість парового удару | 140 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | Обертання шнура на 360 градусів |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |