|
1 459 грн
|
|
1 459 грн
|
платежі
по 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 459 грн
|
|
1 459 грн
|
платежі
по 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | EI9505C |
| Швидкість парового удару | 80 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2500 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 250 см |
| Особливості | регулятор подачі пари |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |