|
1 349 грн
|
|
1 349 грн
|
платежі
по 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 349 грн
|
|
1 349 грн
|
платежі
по 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | EI9509C |
| Швидкість парового удару | 80 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2500 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 250 см |
| Особливості | кульове кріплення шнура |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |