|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pGorenje SGH 2200 LBC ефективний парогенератор від лідера ринку побутової техніки компанії Gorenje. Дана модель забезпечує потужний і стабільний вихід пара за рахунок інтенсивного тиску в базі парогенератора. Такий пристрій можна застосовувати для розгладження різних видів тканин, навіть делікатної білизни. Все тому, що потік пара розподіляється рівномірно і не створює плям від води. Gorenje SGH 2200 LBC має досить високу продуктивність пара, подача пара в звичайному режимі дорівнює 50 г хв, в режимі парового удару пар генерується зі швидкістю 100 г хв. Така сила пара здатна розгладити навіть найстійкіші складки.p
Праска-парогенератор Gorenje SGH2200LBC
В наявності
Артикул: SGH2200LBC
3 999 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SGH2200LBC |
| Тип | праска з парогенератором |
| Потужність парового удару, г/хв | 100 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | відсік для зберігання кабелю, регулятор температури, режим енергозбереження, широкий отвір для заповнення, можливість доливання води у будьякий момен |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 3,5 кг |
| Розміри, см | 40 х 25 х 22 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар