|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Парогенератор bPerfectCare Compactb. Швидше прасування з удвічі більшою кількістю пари. Завдяки потужній постійній подачі пари забезпечується швидке прасування, а технологія OptimalTEMP позбавляє від необхідності регулювання температури. Компактна конструкція і невелика вага для простого використання і зберігання.
Праска-парогенератор Philips PerfectCare Compact GC7846/80
В наявності
Артикул: GC7846/80
8 499 грн
Характеристики
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | GC784680 |
| Тип | Парогенератор |
| Об'єм резервуара для води | 15000 |
| Потужність парового удару, г/хв | 42012030 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2400 Вт |
| Матеріал підошви | Титан |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | можна використовувати водопровідну воду, індикатор очищення, можливість доливання води у будьякий момент, готовність до роботи, контроль пари (захист |
| Функції | Автовідключення, Захист від накипу, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система захисту від накипу |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 3 кг |
| Розміри, см | 19.3 x 22.3 x 37.3 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар