|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | SV6131E0 |
| Тип | праска з парогенератором |
| Об'єм резервуара для води | 1700 |
| Потужність парового удару, г/хв | 350550 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2600 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 1.6 2 кгсм |
| Особливості | можна використовувати водопровідну воду, можливість доливання води у будьякий момент, час нагрівання 2 хвилини |
| Функції | Система краплястоп, Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Захист від накипу |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | білий з бірюзовим |
| Вага | 4.04 кг |
| Розміри, см | 21.7 х 34.2 х 18.4 см |
| Країна виробництва | Китай |