|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | FV5735E0 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 270 |
| Швидкість парового удару | 220 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 220230 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2500 Вт |
| Матеріал підошви | Антипригарна |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | Захист від накипуІндикатор увімкнення |
| Функції | Автовідключення, Захист від накипу, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Синій з білим |
| Вага | 1,295 кг |
| Країна виробництва | Китай |