|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | PSG606620 |
| Тип | Парогенератор |
| Об'єм резервуара для води | 1800 |
| Потужність парового удару, г/хв | 600 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2400 Вт |
| Матеріал підошви | Титан |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 1.65 |
| Особливості | підошва з нержавіючої сталі, OptimalTemp, система захисту від накипу, фіксація Carry Lock, Easy DeCalc Видалення накипу, Контейнер Calc Clean, Автома |
| Функції | Автовідключення, Захист від накипу, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 3.4 кг |
| Розміри, см | 36.8 х 26.9 х 16.8 см |
| Країна виробництва | Китай |