|
1 617 грн
|
|
1 617 грн
|
платежі
по 809 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 617 грн
|
|
1 617 грн
|
платежі
по 809 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | Taptronic (White) |
| Тип встановлення | Врізний (на мийку) |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 3300 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 380 |
| Ширина | 235 |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |