|
101 235 грн
|
|
101 235 грн
|
платежі
по 50 618 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
101 235 грн
|
|
101 235 грн
|
платежі
по 50 618 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xerox |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 35 стхв |
| Місткість лотка паперу | 500 аркушів (80 гм2) обличчям донизу |
| Формат паперу | A3 30g, шприц |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R03768 |
| Інтерфейси підключення | WiFi |
| Розміри | 930 мм |
| Вага | 71 кг |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Гарантійний термін | 10 |