|
7 099 грн
|
|
7 099 грн
|
платежі
по 3 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 099 грн
|
|
7 099 грн
|
платежі
по 3 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 18 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 725 (3484B002) |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 364 мм |
| Розміри | 199 мм |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантійний термін | 10 |