|
44 309 грн
|
|
44 309 грн
|
платежі
по 22 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
44 309 грн
|
|
44 309 грн
|
платежі
по 22 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 61 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 500 аркушів (80 гм2) обличчям донизу |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | HP LaserJet 147A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 466 мм |
| Розміри | 380 мм |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |