|
8 369 грн
|
|
8 369 грн
|
платежі
по 4 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 369 грн
|
|
8 369 грн
|
платежі
по 4 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 29 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360X |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 280 мм |
| Розміри | 205 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |