|
4 409 грн
|
|
4 409 грн
|
платежі
по 2 205 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 409 грн
|
|
4 409 грн
|
платежі
по 2 205 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Pantum |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 105 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 22 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | PC211EV |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 220 мм |
| Розміри | 179 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 |