|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AIWA |
|---|---|
| Артикул | AVC620 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 32 |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 80 хв |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | насадка для збору шерсті домашніх тварин |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1180 х 273 х 255 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |