|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RH9958WA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Гнучка насадка, насадка Easy Brush |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Споживана потужність, Вт | 480 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 84 дБ |
| Особливості | LED |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 573 х 425 х 174 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |