|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | CVCX0521WG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | сухе вологе гоління |
| Тип пилозбірника | Контейнер циклон (без мішка) |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 29 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 85 Вт |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | підсвічування щітки |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | турбощітка, база для заряджання, щітка для прибирання важкодоступних місць |
| Розмір | 600 х 300 х 150 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |