|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПилосос АртільbppПилосос Artel VCC 0220 поєднує в собі компактність і високу потужність всмоктування, що робить його дуже затребуваним в будинку приладом. Ви швидко досягнете ідеальної чистоти. Є в комплекті щітки для різних видів поверхонь, які легко справляються з пилососом, дрібним сміттям, шерстю домашніх вихованців, харчовими крихтами і ін. Пилосос має високу маневреність, тому його зручно використовувати навіть при збиранні невеликих приміщень, а незначну вагу дозволяє переміщати пилососи по сходах, переносити через поріг.ppbОсобливості моделіbppЗа типом пилосос відноситься до циклонним моделям, потужність всмоктування дорівнює 430 Вт. Рівень шуму не вище 80 дБ. Пилозбірник моделі має обсяг 2.5 літра, електронний індикатор заповнення підкаже, коли потрібно провести його очищувач. У стандартну комплектацію входить щітка для всіх видів поверхонь Extra All Floors і щітка Maxi Turbo, що дозволяє ефективно і швидко вбивати навіть шерсть з мякими меблями. Керуюча кнопка знаходиться прямо на корпусі.p
Пилосос Artel VCC 0220 Vinous (VCC0220Vinous)
В наявності
Артикул: VCC0220Vinous
5 299 грн
Характеристики
| Бренд | Artel |
|---|---|
| Артикул | VCC0220Vinous |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Потужність всмоктування | 430 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 390 х 360 х 300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар