|
1 744 грн
|
|
1 744 грн
|
платежі
по 872 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 744 грн
|
|
1 744 грн
|
платежі
по 872 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Dust 2 Battery and Cord, 6 kPa |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 6000 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 90 дБ |
| Довжина шнура | 3 м |
| Особливості | циклонна технологія |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 410 х 100 х 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |