|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Dust 3 Cord, 7 kPa |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 7 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 90 дБ |
| Особливості | Щілинна насадка 1 штЗарядна докстанція 1 штНастінне кріплення (2 дюбелі, 2 гвинти) 1 комплект |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 360 х 130 х 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |