|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbАвтомобільний пилосос Aspiring Dust 4 bмає високу потужність всмоктування, тому може збирати як сухе сміття, так і рідини (краплі води). Основна особливість можливість підзарядки батареї від будьякого адаптера У комплекті йде два фільтри циклонний металевий HEPA та HEPA з целюлози.ppЦиклонний фільтр всередині оснащений перегородками, які створюють завихрення повітря. Це дозволяє утримувати найдрібніші частки пилу. У комплект входять 3 насадки, що розширює спектр робіт.ppПри номінальній потужності 75 Вт пристрій продуктивністю 6000 Па відмінно справляється з прибиранням в тих місцях, де застосування звичайного апарату викликає труднощі в салоні авто, за меблевою стінкою, на антресолях. Висока сила всмоктування пилососа дозволяє йому з легкістю зібрати пил, волосся і шерсть, а також вивести застарілі плями, що вїдаються, як з гладкої, так і з ворсової поверхні.ppКорпус пилососа виконаний з міцного ABSпластика, що особливо важливо в умовах інтенсивної експлуатації. Час безперервної роботи пилососа складає до 20 хвилин, за цей час можна впоратися з прибиранням автомобіля будьякого розміру. Живлення пилососа походить від вбудованої батареї Liion 4000mah. Для зручності зберігання і експлуатації пилосос комплектується відєднуваним кабелем живлення.ppТри змінні насадки (щілинна, для обивки, гнучкий шланг) дозволяють навести ідеальну чистоту в салоні автомобіля і дістатися до самих важкодоступних місць.ppbПереваги пилососа Aspiring Dust 4bpulliВисока потужність всмоктування для сухого прибиранняliliОсоблива конструкція фільтру для захисту двигунаliliШвидкознімний пилозбірник для заощадження часуliliПластиковий пилозбірник позбавляє від необхідності міняти мішкиliliЦиклонний фільтр для утримання найдрібніших часток пилуliliЩілинна насадка для прибирання у важкодоступних місцях.liul
Пилосос Aspiring Dust 4 Battery, 6 kPa
В наявності
Артикул: Dust 4 Battery, 6 kPa
1 299 грн
Характеристики
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Dust 4 Battery, 6 kPa |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 6 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Особливості | Гнучка насадка Easy Brush |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 340 х 115 х 108 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар