|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Gale 1 Wireless Blow air |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 5500 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Особливості | циклонна технологія |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 230 х 165 х 67 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |