|
3 745 грн
|
|
3 745 грн
|
платежі
по 1 873 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 745 грн
|
|
3 745 грн
|
платежі
по 1 873 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Astor |
|---|---|
| Артикул | ZW17050 ВG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Потужність всмоктування | 360 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Особливості | Прогумовані колеса |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 480 х 380 х 330 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |