|
599 грн
|
|
599 грн
|
платежі
по 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
599 грн
|
|
599 грн
|
платежі
по 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ATRIA |
|---|---|
| Артикул | V11S |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 303 х 56 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |