|
399 грн
|
|
399 грн
|
платежі
по 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
399 грн
|
|
399 грн
|
платежі
по 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ATRIA |
|---|---|
| Артикул | V16S |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 156 х 125 мм |
| Вага | 0.34 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |