|
6 818 грн
|
|
6 818 грн
|
платежі
по 3 409 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 818 грн
|
|
6 818 грн
|
платежі
по 3 409 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bomann |
|---|---|
| Артикул | BS 9027 CB N |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 5 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8.3 мл |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 85 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 436 х 340 х 275 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |