|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BCH3K2301 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Споживана потужність, Вт | 23 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | зі знімним пилососом |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1150 х 265 х 180 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |