|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BGS05X240 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний з синім |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 314 х 268 х 381 мм |
| Вага | 4,4 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |