|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Deerma |
|---|---|
| Артикул | DEMT10W |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 20000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 24 хв |
| Споживана потужність, Вт | 290 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | настінне кріплення |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 280 х 256 х 1275 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |