|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dreame |
|---|---|
| Артикул | HHR48A |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 22 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 72 хв |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 113.5 x 27.7 x27.1 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |