|
4 678 грн
|
|
4 678 грн
|
платежі
по 2 339 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 678 грн
|
|
4 678 грн
|
платежі
по 2 339 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Артикул | VP 3189 S |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Система фільтрації | моторний фільтр |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Прогумовані колеса |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 428 х 310 х 233 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |