|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EW82U1DB |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 80 хв |
| Споживана потужність, Вт | 21.6 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Особливості | станція автовивантаження сміття |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1105 х 290 х 218 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Країна виробництва | Китай |