|
6 269 грн
|
|
6 269 грн
|
платежі
по 3 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 269 грн
|
|
6 269 грн
|
платежі
по 3 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | ES31CB18SH |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Споживана потужність, Вт | 27 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | з турборежимом |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 1105 х 255 х 140 мм |
| Вага | 2.65 кг |
| Країна виробництва | Китай |