|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EL51A2UG |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | насадка підлогакилим |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 40.8 х 28.5 х 27.7 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |