|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EP82UB25UG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 140 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 90 хв |
| Споживана потужність, Вт | 25.2 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1150 х 250 х 250 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |