|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | ER71UW2SW |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 4000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 140 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 14.4 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | побудова карти приміщення |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 335 х 335 х 100 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |