|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EUFC8ALRGY |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | Прогумовані колеса |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 29.5 х 32 х 43.2 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |